KONTAKT

KROK PO KROKU

O NAS
KREMACJA

OPIEKA NAD GROBAMI

GALERIA
:: O NAS

Zakład Pogrzebowy Śrubarek od ponad 30 lat świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi ceremonii pogrzebowych - katolickich, innych wyznań, oraz świeckich. Od 1991 roku działamy na terenie Kraśnika, Kraśnika Fabrycznego i okolic.

Nasze usługi obejmują także całodobowy transport zmarłych w kraju i za granicą, kremację, ekshumację i wiele innych kwestii związanych z chowaniem zmarłych. Pomagamy przy dopełnianiu wszelkich formalności pogrzebowych.

Posiadamy Dom Pogrzebowy, chłodnię do przechowywania ciał osób zmarłych od dnia zgonu do dnia pogrzebu, salę pożegnań, specjalistyczne auta do transportu zmarłych. Oferujemy bogaty wybór trumien, urn, wianków, wiązanek, tabliczek natrumiennych, oraz klepsydr. Zajmujemy się również opieką nad grobami.

Naszym klientom gwarantujemy pełny profesjonalizm oraz wysoką kulturę personelu. Każdą prowadzoną przez naszą firmę ceremonię pogrzebową obsługują stosownie ubrani i profesjonalnie przeszkoleni pracownicy funeralni, czym gwarantujemy szacunek i powagę tej dostojnej chwili.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie istnienia firmy pozwala nam na organizację uroczystości pogrzebowych na wysokim poziomie i zapewnia Rodzinom, które znalazły się w tej bolesnej sytuacji, pewność załatwienia wszelkich spraw i formalności związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt – o każdej porze – pod numerem telefonu 601 171 553.
TELEFON CAŁODOBOWY      601 171 553